Aktualności

Ecodziecko na Facebooku

19/01/18

Kończący się tydzień przyniósł nam wiele atrakcji oraz emocji. Z pewnością najważniejszym wydarzeniem było uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Kilkanaście dni prób, nauki wierszyków, piosenek oraz układów tanecznych dały niesamowity efekt końcowy. Zaproszeni rodzice nagrodzili naszych dzielnych zuchów wielkimi brawami.
Nie zdążyły opaść emocje po pasowaniu, a już czekała na nas kolejna wielka impreza, którą był bal karnawałowy. Jak na prawdziwy bal przystało, pojawiły się przepiękne przebrania, a także wyjątkowy wystrój naszej sali. Wśród zabaw pojawiły się kaczuszki, krasnoludek, pociąg, puszczaliśmy bańki a także tańczyliśmy naszą ulubioną Wiewióreczkę.
Zajęcia plastyczne zgodne z zajęciami dydaktycznymi oscylowały wokół zwierzątek, a konkretnie wokół jednego- kotka. Przedszkolaki wykonały koty z rolki po papierze, co miało na celu pobudzanie wyobraźni i kształtowanie sprawności manualnej.
Na języku angielskim rozmawialiśmy o pingwinku a także uczyliśmy się „Pingwinkowej” piosenki.
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

18/01/18

Eco Dziecko - przedszkole w Rzeszowie zaktualizował(a) swoje zdjęcie w tle. ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

18/01/18

Obecny tydzień w życiu przedszkolaków był pracowity nie tylko ze względu na uroczystość "PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA" i związanych z tym wydarzeniem codziennych prób i ćwiczeń do występu, ale również pod względem poznawania nowych wiadomości. Przedszkolaki doskonaliły umiejętność wyrażania własnych myśli, czerpały radość z uczestnictwa w wielu zabawach muzyczno-ruchowych oraz wykonywanych pracach plastycznych. Doskonaliliśmy również umiejętność przeliczania przedmiotów i porównywania ich wielkości. Ponadto poznaliśmy definicję marzenia, uwrażliwiając się również na potrzeby i marzenia innych. Na zajęciach kulinarnych, dzieci wraz z Panią przygotowały, pyszny i zdrowy sok marchewkowo-jabłuszkowy. ... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

17/01/18

pasowanie na przedszkolaka.
www.ecodziecko.rzeszow.pl
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook

15/01/18

pasowanie na przedszkolaka
www.ecodziecko.rzeszow.pl
... Zobacz więcejZobacz mniej

Zobacz na Facebook